The Best bookmaker bet365 Bonus

OLIMPIADA NAŢIONALĂ A SPORTULUI ŞCOLAR ETAPA MUNICIPALĂ FOTBAL - BĂIEŢI - PRIMAR BAIA MARE EDIŢIA 2013-2014


     GRUPA  A                     GRUPA  B                          GRUPA  C                        GRUPA  D

 

1. Şc. N.STĂNESCU     1. Şc. V.BABEŞ                    1. Şc. L.BLAGA          1. Şc. V.ALECSANDRI            2. Şc. A.I. CUZA           2. Şc. D.CANTEMIR           2. Şc. O.GOGA            2. Şc. N.IORGA                      

3. Şc. P.DULFU             3. Şc. I.L.CARAGIALE      3. Şc. A.IANCU            3. Şc. G.COŞBUC

4. L.P.S                           4. Şc. Nr. 18                                

 

 

 

JOCURILE  S-AU  DESFĂŞURAT  ÎN  PERIOADA  18.03.2013 - 1.04.2014

DUPĂ URMĂTORUL  GRAFIC:

 

 

ETAPA  I – MARŢI  18.03.2014 – Rezultate:

 

Şc. N.STĂNESCU   -   L.P.S                                    1 - 0

Şc. A.I.CUZA          -    Şc. P. DULFU                    2 - 1

Şc. V.BABEŞ           -    Şc. Nr. 18                            4 - 2

Şc. D.CANTEMIR  -    Şc. I.L.CARAGIALE        10 -0

Şc. L.BLAGA          -    Şc. A.IANCU                      1 - 4

Şc. G.COŞBUC       -    Şc. N.IORGA                      1 - 0

 

 

 

ETAPA  II – JOI  20.03.2014 – Rezultate:

 

L.P.S                             -     Şc. P.DULFU                  4  - 0

ŞC. N.STĂNESCU      -     Şc. A.I.CUZA                  0  - 1

Şc. Nr. 18                      -     Şc. I.L.CARAGIALE    5  - 1

Şc. V.BABEŞ                -     Şc. D.CANTEMIR        0  - 4

Şc. A.IANCU                -     Şc. O.GOGA                  5  - 0

Şc. V.ALECSANDRI   -    Şc. N.IORGA                  2  - 0

 

 

 

 

 

 

ETAPA  III – LUNI  27.03.2014 – Rezultate:

 

Şc. A.I.CUZA                -    L.P.S                                 1  - 1

Şc. P.DULFU                 -    Şc. N.STĂNESCU           0  - 2

Şc. D.CANTEMIR        -    Şc. Nr. 18                          6  - 0

Şc. I.L.CARAGIALE   -    Şc. V.BABEŞ                    2  - 4

 Şc. O.GOGA                 -    Şc. L. BLAGA                   2  - 1

 Şc. G.COŞBUC            -     Şc.V.ALECSANDRI        1  - 5

 

 

CLASAMENT  DUPĂ  DESFAŞURAREA  JOCURILOR  DIN   CADRUL  GRUPELOR:

 

    GRUPA  A                          GRUPA  B                           GRUPA  C                        GRUPA  D

 

1. Şc. A.I. CUZA         7p         1. Şc. D.CANTEMIR       9p            1. Şc. A.IANCU     6p          1. Şc. V.ALECSANDRI   6p          

2. Şc. N.STĂNESCU   6p         2. Şc. V.BABEŞ                6p            2. Şc. O.GOGA     3p          2. Şc. G.COŞBUC             3p

3. L.P.S                         4p         3. Şc. Nr. 18                      3p            3. Şc. L.BLAGA    0p          3. Şc. N.IORGA                0p                 

4. Şc. P.DULFU           0p         4. Şc. I.L.CARAGIALE  0p

 

 

 

 

ETAPA  IV –  SFERTURI DE FINALĂ  - MIERCURI  26.03.2014 – Rezultate:

 

Ora 14        A1   -    B2             Şc. A.I.CUZA          -    Şc. V.BABEŞ                     2 - 2    * (4 - 5)

Ora 1430     A2    -    B1            Şc. N.STĂNESCU   -    Şc. D.CANTEMIR            0 - 3  

Ora 15        C1   -    D2            Şc. A.IANCU           -    Şc. G.COŞBUC                  4 - 0

Ora 1530      C2    -    D1                  Şc. O.GOGA            -    Şc.V.ALECSANDRI          0 - 7

 

 

ETAPA  V –  SEMIFINALE  - MARŢI  1.04.2014 – Rezultate:

 

Ora 14        A1/B2   -  C1/D2      Şc. V.BABEŞ           -  Şc. A.IANCU                     2 - 2    * (4 - 2)

Ora 1430     A2/B1   -  C2/D1         Şc. D.CANTEMIR   -  Şc.V.ALECSANDRI         2 - 0

 

 

ETAPA  VI –  FINALE  - MARŢI  1.04.2014 – Rezultate:

 

FINALA MICĂ  Ora 1520       Şc. A.IANCU           -    Şc.V.ALECSANDRI         0 - 3

       

FINALA MARE Ora 1550       Şc. D.CANTEMIR -   Şc. V.BABEŞ                      6 - 1

 

 

 

* După lovituri  de  departajare

 

 

 

Locul I - Şc D. Cantemir Baia Mare

 

 

CLASAMENT  FINAL:

 

 LOCUL     I:     Şc.  D.CANTEMIR           - Prof. Gherghel Natalia  şi  Oana Marcel

 LOCUL    II:    Şc. V.BABEŞ                      - Prof. Codrea Florica

 LOCUL   III:    Şc.  V.ALECSANDRI        - Prof.  Iacob Gheorghe  şi  Chindea George

 LOCUL   IV:    Şc.  A.IANCU                     - Prof. Sas  Marius

 

 

* SE CALIFICĂ LA ETAPA JUDEŢEANĂ PRIMELE  2  ECHIPE CLASATE

 

 

 PREMII  SPECIALE:

 

CEL  MAI  TEHNIC  JUCĂTOR  şi  GOLGETERUL COMPETIŢIEI CU  10  GOLURI

 a fost desemnat elevul – MATEI  DENISde  la  Şc.  D.CANTEMIR  Baia Mare 

 

 

SE  ADUC  MULŢUMIRI  A.J.F.  MARAMUREŞ  PENTRU  COLABORARE!

 
COMISIA DE ARBITRIIBela Alexandru, Pop Ionuţ, Bumb Florin, Codrea Cristian,
 Vinţ Vasile, Mureşan Bogdan,  Borodi Gabriel  cu prestaţii  bune
 

 

COMISIA DE  ORGANIZARE:     Prof.  Dragomir  Octavian 

Share

Adaugă comentariu


Codul de securitate
Actualizează

The best bookmaker bet365

Free Premuim Templates by BIGTheme

Copyright © 2009-2020  -  powered by DSdata