REZULTATE CONCURSUL ARHIMEDE 29.11.2014

  • Tipărire

 

CONCURSUL  ARHIMEDE. REZULTATE ETAPA  a-I-a 29.11.2014

1

Tănase Cristian Matei

II

Şcoala Gimnazială „Nicolae Iorga”

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

30.70

Premiul II

2

Cîrstea Maria

II

Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

27.90

Premiul III

3

Cîmpean David

II

Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

25.50

Premiul III

4

Palfi Gabriel

II

Şcoala Gimnazială „Nicolae Iorga”

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

21.10

Menţiune

5

Neuschli Otilia

II

Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

20.50

Menţiune

6

Talpoș Darius

II

Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

19.50

Menţiune

7

Consuleanu Daniel Gabriel

II

Şcoala Gimnazială „Petre Dulfu”

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

16.30

 

8

Lazar Eduard

II

Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

13.30

 

9

Maximciuc Ada

III

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

31.50

Premiul II

10

Batin Catalin Ioan

III

Scoala Gimnaziala Cicirlau

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

27.50

Premiul III

11

Taloș Mihnea

III

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

27.50

Premiul III

12

Savastru Jesus Gabriel

III

Scoala Gimnaziala Cicirlau

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

27.00

Premiul III

13

Toth Pal Nora

III

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

25.30

Premiul III

14

Tuș Traian

IV

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

38.00

Premiul I

15

Costin Oana

IV

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

37.60

Premiul I

16

Biriș Marc

IV

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

34.50

Premiul II

17

Tataru Andrei

IV

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

34.00

Premiul II

18

Arduszadan Darius

IV

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

33.30

Premiul II

19

Nodiș Teodora

IV

Şcoala Gimnazială „Octavian Goga"

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

33.00

Premiul II

20

Bărăian Alexia

IV

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

32.20

Premiul II

21

Sava Rareș

IV

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

30.30

Premiul II

22

Pop-Săvan Raul

IV

Şcoala Gimnazială „Octavian Goga"

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

30.00

Premiul II

23

Cosma Andrei

IV

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

29.30

Premiul III

24

Fechete Șerban

IV

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

28.00

Premiul III

25

Ianoș Andreea

IV

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

25.90

Premiul III

26

Popan Daria

IV

Şcoala Gimnazială „Octavian Goga"

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

23.50

Menţiune

27

Oneț Răzvan

IV

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

22.00

Menţiune

28

Felleg Kristina

IV

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

20.00

Menţiune

29

Lepeduș Eric

IV

Şcoala Gimnazială „Octavian Goga"

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

18.50

Menţiune

30

Cadar Mihai

IV

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

18.10

Menţiune

31

Firtoș Cristina

IV

Şcoala Gimnazială „Octavian Goga"

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

17.50

 

32

Pop Balaș Luca

IV

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

17.50

 

33

Radu Noemi

IV

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

16.00

 

34

Zlampareț George

V

C.N. "Gheorghe Șincai"

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

35.00

Premiul I

35

Gulin Tudor

V

C.N. "Gheorghe Șincai"

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

34.00

Premiul II

36

Iliuță Filip

V

C.N. "Gheorghe Șincai"

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

33.00

Premiul II

37

Moge Antonia

V

C.N. "Gheorghe Șincai"

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

30.00

Premiul II

38

Dan Izabela

V

C.N. "Gheorghe Șincai"

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

28.00

Premiul III

39

Mecea Corina

V

Şcoala Gimnaziala G. Cosbuc

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

25.50

Premiul III

40

Suciu Petru

V

LIC. ARTA

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

25.00

Premiul III

41

Cosma Carla

V

C.N. "Gheorghe Șincai"

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

24.50

Menţiune

42

Gros Andreea

V

Şcoala Gimnazială „Simion Bărnuțiu”

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

24.50

Menţiune

43

China Răzvan

V

Şcoala Gimnazială „Vasile Alecsandri”

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

23.50

Menţiune

44

Scurtu Ciprian

V

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

19.50

Menţiune

45

Tătar Carina

V

COL. Transporturi Baia Sprie

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

19.50

Menţiune

46

Șeu David

V

Şcoala Gimnaziala G. Cosbuc

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

17.50

 

47

Mureșan Denisa

V

Şcoala Gimnazială „Vasile Alecsandri”

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

17.00

 

48

Sava Rareș

V

C.N. "Gheorghe Șincai"

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

17.00

 

49

Chișu Gloria

V

C.N. "Gheorghe Șincai"

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

14.00

 

50

Rus Ionuț

V

Şcoala Gimnazială „Simion Bărnuțiu”

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

13.50

 

51

Mihuț Mihai

V

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

12.00

 

52

Paul Bogdan

V

C.N. "Gheorghe Șincai"

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

11.50

 

53

Darolți Laura

VI

C.N. Vasile Lucaciu

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

9.50

 

54

Ciobanu Alex

VI

C.N. Vasile Lucaciu

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

5.50

 

55

Mociran Eduard

VII

Şcoala Gimnaziala G. Cosbuc

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

24.00

Menţiune

56

Moldovan Nicolae

VII

Şcoala Gimnaziala G. Cosbuc

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

14.00

 

57

Matei Bledea Alexandru

VIII

C.N. "Gheorghe Șincai"

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

37.00

Premiul I

58

Cosma Teodor

VIII

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

Şcoala Gimnazială „Nichita Stanescu”

 BAIA MARE, JUD. MARAMUREȘ

11.00