The Best bookmaker bet365 Bonus

13 medalii pentru sportivii de la Prodance 2000 la Concursul ”Cupa Castanelor”


Școala de dans Prodance 2000 Baia Mare a participat la Concursul Zonal de dans sportiv ”Cupa Castanelor”, desfășurat duminică, 5 noiembrie, la Baia Mare, fiind reprezentată de 26 de perechi de sportivi și o dansatoare solo.
Sportivii de la Prodance 2000 Baia Mare au dansat în cadrul a 16 categorii de concurs, reușind 23 de calificări în finale, din care 13 clasări pe podium: o medalie de aur, 8 medalii de argint și 4 medalii de bronz.
Locul 1 a fost cucerit de perechea Adrian Pop & Anca Dunca (D 14-15 ani).


Pe locuri 2 s-au clasat: Zoltan Bagossi & Bernadette Nonn (Basic 16-34 ani Standard și D 16-34 ani Standard), Sebastian Silaghi & Dalia Bărbos (Basic 12-15 ani Standard), Darius Frîncău & Teodora Trufan (Basic 12-15 ani Latino), Christian Barkoczi & Ștefana Prună (D 12-13 ani), David Mocan & Alisia Maghiari (E 10-11 ani), Bogdan Molnar & Roberta Cuceu (Debutanți 8-9 ani 1 D), David Soponar & Izabela Bartha (Debutanți 4-7 ani 1 D).

Locuri 3 au obținut sportivii: Darius Frîncău & Teodora Trufan (Basic 12-15 ani Standard), Sebastian Silaghi & Dalia Bărbos (Basic 12-15 ani Latino), Răzvan David & Larisa Preda (E 12-13 ani), Bogdan Gănescu - Ștefania Ardelean (Debutanți 8-9 ani, 1 D).

Celelalte rezultate obținute de Prodance 2000 la Cupa Castanelor:
Basic 12-15 ani Standard: Alexandru Rîpă și Riana Andreca - loc 8 (semifinală)
Basic 12-15 ani Latino: Gabriel Hegheduș și Marisa Nedelea - loc 5 (finală), Christian Barkoczi și Ștefana Prună - loc 6 (finală), Alexandru Rîpă și Riana Andreca - loc 7 (finală), Adrian Pop și Anca Dunca - loc 9 (semifinală)
D 12-13 ani: Gabriel Hegheduș și Marisa Nedelea - loc 4 (finală)
E 10-11 ani: Andrei Radu și Carina Bărcuteanu - loc 13 (semifinală)
Hobby 12-15 ani: Andrei Măgurean (Prodance 2000) și Andra Miruna Chincea (Galactic Dance) - loc 6 (finală), Andrei Sandor și Beatrice Lukacs - loc 17-18 (sferturi)
Hobby 10-11 ani: Robert Vlășan și Sabina Strîmb - loc 8 (semifinală)
Precompetițional 8-9 ani 3D: Cătălin Găvruș și Medeea Moldovan - loc 9 (semifinală)
Precompetițional 8-9 ani 2D: Daniel Turon și Elisa Cucoșel - loc 8-9 (semifinală)
Debutanți 10-11 ani cha-cha: Edvin Barkoczi și Renata Buchman - locul 6 (finală), Daniel Dragotă și Raluca Criste - locul 7-8 (semifinală)
Debutanți 8-9 ani cha-cha: Denis Dragotă și Miruna Benea - loc 4 (finală), Sergiu Chioreanu și Melisa Miclăuș - loc 5 (finală), Andrei Târnăveanu și  Alesia Costescu - loc 8 (semifinală), Andrei Răzvan Juhasz și Mădălina Mocanu - loc 9 (semifinală)

Debutanti 4-7 ani cha-cha: David Silaghi și Elena Balaj - loc 4 (finală), Alex Horge și Teodora Bizubac - loc 6 (finală)
Solo fete 8-9 ani cha-cha: Emma Pop - loc 10-14 (semifinală)

Share

Adaugă comentariu


Codul de securitate
Actualizează

The best bookmaker bet365

Free Premuim Templates by BIGTheme

Copyright © 2009-2017  -  powered by DSdata